KTM 660 SMC
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja KTM 660 SMC 2006
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 33 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 1 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 654 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1510 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 910 mm |
| Masa sucha | 138 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 9.2 l |
| Kategorie prawa jazdy | A2 |
Cena KTM 660 SMC
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
KTM 660 SMC Historia
KTM 660 SMC 2005

33 KM
654 cm³
138 kg
21 354,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ KTM 660 SMC
- Który motocykl jest lepszy? KTM 660 SMC czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność KTM 660 SMC?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Supermoto dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy KTM 660 SMC.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza KTM 660 SMC? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2007, stabilność ceny KTM 660 SMC wyglądała dobrze na tle innych motocykli kategorii Supermoto. Trend cenowy wynosił +1% w pierwszym roku, -2% w drugim roku i -10% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl KTM 660 SMC?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl KTM 660 SMC.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
KTM 660 SMC Zdjęcia
Źródło: 1000PS



























